cartouch اروپا تاریخ میزبان رئال مادرید

cartouch: اروپا تاریخ میزبان رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا

ترامپ متعهد به ماندن نیروهای آمریکا در شرق فرات است / یک دیپلمات آمریکایی

یک مسؤول آمریکایی اعلام کرد که رئیس‌جمهوری این کشور متعهد شده است که نیروهای آمریکایی در شرق رود فرات باقی بمانند. یک دیپلمات آمریکایی: ترامپ متعه..

ادامه مطلب

ترامپ میزبان نخستین مراسم افطاری در کاخ سفید

دونالد ترامپ روز چهارشنبه به عنوان مدیر جمهور آمریکا میزبان نخستین مراسم افطاری دولتش در کاخ سفید بود و سنت برگزاری مراسم افطاری با مهمانان مسلمان در کاخ سفی..

ادامه مطلب

مرکل و شولتس یک سیاستگذاری تازه را وعده دادند

صدراعظم آلمان و مدیر سوسیال دموکرات آلمان یک سبک تازه در سیاستگذاری جهت آلمان را وعده دادند. مذاکرات طرفین جهت احیای ائتلاف‌شان شروع شده است است تا بزرگتری..

ادامه مطلب

اظهار بی‌اطلاعی آمریکا راجع به مکان البغدادی مضحک است / حشد شعبی

یکی از رهبران حشد شعبی عراق ادعای آمریکا راجع به بی‌اطلاعی این کشور از مکان ابوبکر البغدادی را مضحک خواند.  حشد شعبی: اظهار بی اطلاعی..

ادامه مطلب

توافق هسته‌ای حفظ خواهد شد / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه اطمینان خواهد یافت که برجام از سوی تمام طرف‌ها اجرا می‌شود.  موگرینی: توافق هسته ..

ادامه مطلب

آیا ترامپ همه اسناد ترور کندی را منتشر نکرد؟

در حالی که قرار بود روز پنجشنبه همه اسناد مرتبط با ترور جان اف کندی مدیر جمهوری اسبق آمریکا منتشر شود، ترامپ تحت فشار نهادهای اطلاعاتی این کشور بخشی از..

ادامه مطلب

انتشار اخباری از کشته شدن ۸ نیروی حزب‌الله در حمله هوایی در سوریه

منابع سوری می‌گویند در یک حمله هوایی در شرق سوریه هشت تن از نیروهای حزب‌الله لبنان کشته شده‌اند.  انتشار اخباری از کشته شدن ۸ نیروی حز..

ادامه مطلب

سه سناریوی قابل پیش‌بینی راجع به آینده نتانیاهو

یک روزنامه اسرائیلی سه سناریوی قابل پیش‌بینی را جهت آینده نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از طرح پرونده‌های فساد علیه وی مطرح کرد.  سه سنار..

ادامه مطلب

&quot/ منحل نمی شود ، مقتدی صدر/ منحل شود، حشدالشعبی&quot، حیدر العبادی

صدر بعد از بازگشت از سفر به عربستان سعودی این درخواست را مطرح کرده هست. او خواسته نیروهای حشد الشعبی جذب بدنه ارتش شوند. مقتدی صدر: "حشدالشعبی&q..

ادامه مطلب

اپل حرف‌های ترامپ راجع به ساخت ۳ کارخانه بزرگ در آمریکا را تأیید نکرد

دونالد ترامپ در مصاحبه با وال استریت گفت تیم کوک مدیر اپل قول داده است سه کارخانه بزرگ در آمریکا بسازد، ادعایی که مقامات اپل آن را تایید نکردند. ..

ادامه مطلب